• gomymobi.com

  gomymobi.com
  Oferta Zgjidhje të Fuqishme
  Bëni biznesin tuaj sukses & fluturojnë më lart !!!

  gomymobi.com
  gomymobi.com

Pse na zgjodhet ne

gomymobi.com është krijuar për t'ju ndihmuar të ndërtoni faqet e biznesit tuaj shpejt, lehtë dhe me efikasitet. Të gjitha mjetet thelbësore për të prezantuar biznesin tuaj dhe produktet krijuese në botë.

Zbuloni më poshtë tipare të fuqishme që mund të përdorni për të hartuar dhe menaxhuar praninë tuaj në internet.

ose   Fillo tani

Uebsajtet e biznesit

gomymobi.com është një platformë në internet për t'ju ndihmuar të krijoni uebfaqe biznesi plotësisht të përgjegjshme pa nevojën e investimit në orë të zhvillimit të kushtueshëm ose tarifave të shtrenjta për shërbime të dedikuara të uebit. Përveç kësaj, ju do të jeni në gjendje të krijoni dyqane të Pafund për të shitur produktet tuaja krijuese direkt tek blerësit në të gjithë botën.

Fillo tani

tregtia elektronike

Dyqane Online

Le të paraqesim emrin e markës tuaj dhe produktet më të mira krijuese për të gjithë në botë me ndërtuesin tuaj të dyqaneve eCommerce. Ne ju ndihmojmë të krijoni dyqane të Pafund, për të shitur produkte të pakufizuara; pa tarifë transaksioni, pa tarifë punësimi; ju do të fitoni pagesë 100% për ato që shesni.

Misioni ynë këtu është përqendrimi në zgjidhjet më të mira të thjeshta për t'ju mbështetur.

Hapni Dyqanin dhe Shisni

Klientët tanë të Tmerrshëm i Pëlqejnë Zgjidhjet Mahnitëse

Qëllimi ynë i parë është përqendrimi për t'i bërë klientët tanë të lumtur. Po, kjo është mënyra se si ne punojmë edhe për biznesin tuaj.

 • Ndërtuesi i elementeve

  Filloni të ndërtoni faqet e internetit të biznesit tuaj nga e para ose zgjidhni nga shumë modele të bëra nga projektuesit. Me ndërtuesin më inovativ të faqes në internet të drag and drop, ju mund të krijoni dhe zhvilloni çdo faqe në internet që ju nevojitet ose dëshironi.

  Provoni Ndërtuesin e Elementeve FALAS
 • Zgjidhje Biznesi Advance

  Bashkangjitni infrastrukturën e pasur të biznesit në çdo sit. Të gjitha zgjidhjet e tregtisë elektronike, transmetuese dhe anëtarësimit mirëmbahen plotësisht dhe vijnë me sjellje të përgjegjshme të integruar.

  Eksploroni në veprim
 • Redaktuesi i kodit të personalizuar

  Ndërtoni aplikacione të përparuara në internet duke përdorur redaktorin e kodit të personalizuar për të shtuar ose modifikuar gjithçka që dëshironi. Menaxhoni të gjithë përmbajtjen e rëndë prapa skenave dhe shfaqeni atë bukur në paraqitjet e përsëritura të përgjegjshme.

 • Abonimet dhe Mallrat Virtuale

  Shisni pajtime me çdo term, anëtarësime dhe paketa për shërbime, mallra virtuale, përmbajtje, komunitete dhe softuer. Ofroni pagesa të përsëritura ose një herë me shumë lloje të periudhave provë duke përdorur një shumëllojshmëri të ofruesve të pagesave të sigurta.

Mire se erdhet ne gomymobi.com

Vend i përsosur i duhur për të pritur faqet tuaja të shkëlqyera të biznesit
Zgjidhja më e mirë falas eCommerce për dyqanet tuaja online

FALAS për uebfaqen e biznesit tuaj

gomymobi.com është i lumtur t'ju ndihmojë të krijoni faqen tuaj të parë të biznesit dhe ta prisni atë FALAS gjatë gjithë jetës.

Llogari Falas

Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë, nuk kërkohet kartë krediti; dhe llogaria juaj e lirë dhe faqja e internetit e biznesit qëndrojnë me ne përgjithmonë.

Hapni dyqane të PA KUFIZUAR

Nëse keni nevojë të hapni dyqane të pakufizuara në internet për të shitur shumë produkte të ndryshme, të gjitha mund t'i bëni me lehtësi.

Shes produkte te ndryshme

Me platformën tonë të tregtisë elektronike, ju jeni në gjendje të shisni produkte dixhitalë dhe fizikë, madje edhe pajtime në të njëjtin dyqan lehtësisht.

Emri i domenit të personalizuar

Nëse tashmë keni një domen dhe dëshironi ta përdorni për një faqe në internet, duhet vetëm ta caktoni këtë domen, atëherë ekzekutoni faqen e internetit të biznesit tuaj me këtë domen të personalizuar. Faqja e biznesit tuaj duket më profesionale me një domen të personalizuar.

Ngarko përmes FTP

Nëse keni një host privat dhe dëshironi të prisni faqen tuaj të internetit të krijuar, ne kemi një mjet të lehtë për t'ju ndihmuar të ngarkoni të gjitha skedarët e faqes në hostin tuaj me një klikim. Ose mund të shkarkoni të gjithë sitin lokalisht.

Nën-domen unik për çdo sit

Jini në gjendje të publikoni dhe arkivoni faqen e biznesit tuaj vetëm me 1 klikim.

Abonime të përballueshme dhe fleksibile

Pasi të kënaqeni me zgjidhjet tona, ne ofrojmë shumë pajtime të arsyeshme për të azhurnuar llogarinë tuaj për të fituar karakteristika më të fuqishme.

Fito duke shitur licencën e temës

Ju jeni në gjendje të fitoni para me ne, duke shitur licencat tuaja të temave përdoruesve të tjerë. Ju do të merrni të gjitha të ardhurat, ne nuk tarifojmë.

Tema e faqes në internet

gomymobi.com është gjithashtu një vend për të gjithë përdoruesit për të shitur temat e tyre të preferuara, krijuesit mund të ofrojnë temë falas ose të shesin për 2 licenca: për krijim ose jetëgjatësi.

Padyshim, krijuesit mund të fusin kodin (ose platformën) e tyre të reklamës në temat e tyre pasi të dëshirojnë t'i japin falas.

Uebfaqe dhe faqe të PAKUFIZUARA

Ju mund të krijoni faqe të pakufizuara dhe për secilën faqe në internet gjithashtu krijoni faqe të pakufizuara në internet.

Gjurmues i integruar i trafikut

Ne kemi një gjurmues të integruar të trafikut që ju ndihmon të numëroni vizitat dhe pamjet e faqeve, këto statistika mund të gjurmohen ditë për ditë.

Sigurisht, ju mund të futni platformën tuaj tjetër të gjurmuesit, siç është Google Analytics lehtë dhe shpejt.


Sitet dhe temat plotësisht të përgjegjshme

Të gjitha temat dhe faqet janë plotësisht të përgjegjshme dhe miqësore me celularin, të dizajnuara për të punuar në çdo rezolucion të ekranit të ndonjë shfletuesi modern.

Dhe më e rëndësishmja, Paneli i Kontrollit dhe Ndërfaqja e Përdoruesit janë gjithashtu plotësisht të përgjegjshëm, përdoruesit mund të menaxhojnë dhe krijojnë faqet çdo herë në kudo.

Performancë dhe Shpejtësi e Fuqishme

Sistemi ynë është krijuar për të dhënë faqet e internetit dhe dyqanet tuaja shpejtësinë dhe performancën më të mirë.

Modele të mahnitshme

Zgjidhni midis mbi 95 temave të faqeve të bëra nga projektuesit për çdo biznes që dëshironi të krijoni.


Liria totale e dizajnit

Dizajnoni dhe zhvilloni faqen tuaj pikërisht në mënyrën që dëshironi me tërheqjen dhe rënien tonë inovative.

Përmirësoni Shfletuesin e Mediave

Shfaqni imazhet, videot ose çdo material multimedial në një paraqitje të bukur të galerisë me Shfletuesin tonë të fuqishëm të Mediave.

Dyqan i bukur

Paraqisni dhe shisni mallra dhe shërbime dixhitale ose fizike ose biznes në një dyqan të bukur në internet.

Dyqani dhe menaxheri i produkteve

Ndiqni të gjitha porositë dhe menaxhoni inventarin tuaj nga çdo mashtrim: desktop, laptop, tablet ose celular.

Metodat e Shumëfishta të Pagesës

Ofroni një zgjidhje të besueshme pagese që i bën transaksionet në internet të thjeshta dhe të sigurta për ju dhe klientët tuaj. Pranoni karta krediti, PayPal, Stripe, Authorize.net, pagesa jashtë linje dhe më shumë - komision falas falas.

Kuponë dhe Ulje

Rritni shitjet në dyqane duke ofruar ulje sezonale dhe transport falas për porositë për ngjarje të veçanta.

Na lejoni të rrisim biznesin tuaj dhe ta bëjmë atë të fluturojë më lart !!!

Ndërtoni faqen tuaj te internetit dhe dyqanet TANI
Ne përdorim lloje të ndryshme të cookies për të optimizuar përvojën tuaj në faqen tonë të internetit. Ne përdorim cookies për të përmirësuar përvojën e përdoruesit dhe për të analizuar trafikun e faqes në internet. Për këto arsye, ne mund të ndajmë të dhënat e përdorimit të faqes tuaj me partnerët tanë të analizës. Ju mund të pranoni përdorimin e teknologjive të tilla duke mbyllur këtë njoftim, duke ndërvepruar me ndonjë lidhje ose buton jashtë këtij njoftimi ose duke vazhduar të shfletoni ndryshe.